Loading...

Doğalgaz

Firmamız sokaktaki doğalgazı; evlere, iş yerlerine, fabrikalara kullanılabilir bir aşamaya getirerek sunmaktadır. Uygulama; müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak projeye uygun şekilde ve kaliteli malzemelerle birlikte, teknik donanımlı ve sertifikalı ustalarımız tarafından nihai tüketiciye anahtar teslimi yapılır.

Gaz açma yetki belgesine sahip mühendislerimizin hazırlamış olduğu projeler, yetkili belgeli teknisyenlerimiz tarafından temiz bir çalışma, estetik görünüm ve müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurularak hayata geçirilmektedir.

Doğalgazın Avantajları:

  • Yanma verimi gayet yüksektir.
  • Lpg tüpleri gibi patlama tehlikesi yoktur.
  • Basınç tesiri yoktur.
  • Yakıt kaybını en aza indirir.
  • Uzun süre içerisinde aynı oda sıcaklığını elde edersiniz.

Doğalgaz Altyapı Tesisatı

Doğalgaz tüketimi yapacak binalara kadar doğalgaz şebeke hattından çelik veya PE borularla doğalgaz tesisatının çekilerek servis kutusu veya servis vanasının bina girişine bırakılması işi doğalgaz altyapı tesisatı veya servis hattı olarak adlandırılır. Gaz dağıtım kuruluşundan yetkili firmaların yapmaya yetkili oldukları doğalgaz servis hattı için yetkili firmaların MMO’ya kayıtlı bir Makina Mühendisine, sertifikalı elektrik kaynakçı ustasına, PE kaynakçı ustasına ve bazı ekipmanlara sahip olmaları gerekir. Firmamız Enerji Piyasa Düzenleme Kurumu ve Ankara Başkengaz belgelerine sahiptir.

ÜCRETSİZ SERVİS VE KEŞİF

Hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.