Loading...

Havuz Filtrasyon Sistemi

Özel Kullanım

Betonarme Havuzlar

Her türlü yüzme havuzu, masaj havuzu, şok havuzu, süs havuzu, fiskiye ve su oyunları, sauna ve buhar odaları, proje, inşaat, filtrasyon ve elektromekanik tesisat olarak, komple ya da ayrı ayrı çalışma kapsamına alan firmamız, günümüzün son teknolojisini uygulamakta, güvenli ve sorunsuz betonarme havuzlarında yapımına devam etmektedir.

Havuz şekli, büyüklüğü,, filtrasyonu ve mekanik tesisatı gibi mühendisliğe ilişkin hesaplar kurallara dikkat edilerek havuzdan yararlanacak kişi sayısına göre hesaplanıp uygun proje ve mekanik tesisat planlaması yapılır.

 

Sosyal Umumi Kullanım

Betonarme Havuzlar

Site, otel, tail köyü, sosyal tesis, aquapark gibi ortak kullanım alanlarına inşa edilen havuzlarımız, TSE 11899 UHE-1 UHE-2 ve DIN 19643 standartlarına göre yapılandırılır.

Yüzme havuzu altyapı uygulamalarımızda proje paralelinde mühendislik ve danışmanlık hizmetlerimiz ile yüklenici ve işverene ait işlerin her aşamasında yüksek kalitede imalat takibini sunmaktayız.

 

Panel Havuzlar

Skimmerli Panel Havuzlar

Skimmer sistemli panel havuzlar müşterilerimize kısıtlı alanlarda havuz yapımını mümkün kılar. Panel havuzların çok tercih edilen bu sistemli modelleri ile müşteriler havuz uzunluğu, genişliği, derinliği, şekli, iç linerın rengi be deseni sınırsız bir biçimde seçebilirler.

1- Havuz Küpeştesi

2- Spurge Vakumu

3- Celik Panel

4- Dip Emiş

5- LED Lamba

6- Lamba Boğatı

7- Elektrik Panosu

8- Skimmer

9- Havuz Filtresi

10- Havuz Pompası

11- Panel Bağlantı Dikmesi

12- Küpeşte Desteği

13- Panel Ayağı

14- Nozul

15- Tesisat (Fittings)

16- Liner

17- Zemin Betony

ÜCRETSİZ SERVİS VE KEŞİF

Hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.